Kim jesteśmy – Qubaglass

Wszyscy kiedyś zaczynali

Firma Qubaglass została założona w maju 2010 roku. Pierwsze lata działalności firmy opierały się na handlu lustrami, drzwiami szklanymi i półkami szklanymi poprzez portale sprzedaży internetowej. Dodatkowo w sprzedaży były również okucia do szkła. Z roku na rok oferta handlowa poszerzała się o kabiny prysznicowe na wymiar , zabudowy szklane, daszki szklane, balkony francuskie czy balustrady szklane. W końcu w roku 2016 firma zaczęła przekształcać się w firmę produkcyjno-handlową. Najpierw zakupiliśmy piaskarkę automatyczną- poszerzając tym samym ofertę o wzory o wzory piaskowane. W tym samym roku zakupiliśmy również piec do laminacji szkła. Zaczęliśmy gotowe szkło przyozdabiać we wzory matowe i grafiki kolorowe.

Szybki rozwój

W 2017 roku zakupiliśmy stół do rozkroju, wiertarkę oraz szlifierkę. Mogliśmy sami produkować szkło i wykonywać co raz więcej skomplikowanych zleceń.
W tym czasie okazało się, że ręczne mycie szkła przysparza zbyt wiele problemów więc zakupiliśmy kolejną maszynę ułatwiającą proces produkcyjny i poprawiającą jakość wykonywanych produktów – myjkę do szkła.

Drukarka UV

W 2018 roku z powodu wielu zamówień nasz proces produkcji kolorowych wzorów był zbyt pracochłonny więc postanowiliśmy zakupić drukarkę UV.
Dzięki temu bardzo przyśpieszyliśmy produkcję wzorów kolorowych które stają się co raz popularniejsze na naszym rynku sprzedaży.

Rozpocznij z nami współpracę